KSIĄŻKA

Książka Zaufać wrogowi K. Goldman i P. Herman – powieść fantasy - LOGO
Okładka książki Zaufać wrogowi K. Goldman i P. Herman
Tytuł: Zaufać wrogowi

Autor:
K. Goldman i P. Herman

Gatunek:
powieść - fantasy

Oprawa:
miękka

Ilość stron:
383

Wymiary:
125 x 195 mm

ISBN:
978-83-953669-2-5

Data wydania:
16 maja 2022 r.

Wydawca: Wydawnictwo AlterNatywne


Poena - księżniczka z rodu królewskich wampirów, Fuebo - następca tronu elfów oraz Marvia - ludzka księżniczka będą musieli pokonać uprzedzenia i wbrew swoim toczącym wojnę rodzinom połączyć siły w walce przeciwko nadciągającemu potężnemu złu.

Łączy ich jedynie to, że są dziedzicami władców, dzieli kultura, doświadczenia, dążenia i charaktery. Czy każde z nich na pewno ma dobre intencje? Czy zrozumieją, że sami muszą zdecydować, kim chcą być i po której stronie stanąć? Czy będą potrafili porozumieć się ze sobą i sobie zaufać?

Lepiej, żeby waśnie między rodami nie przesłoniły faktu, że istnieje wróg większy niż wojna. Nuwar, pan umysłów, potężny władca żywiołów, dążąc do zdobycia panowania nad światem z lubością wykorzysta słabości bohaterów przeciwko nim. Zdążył już zgładzić prawie wszystkich druidów, z których rodu się wywodzi. Jeden z ostatnich, Xulius, może pomóc młodym dziedzicom pokonać wroga. Jednak czy pan umysłów na to pozwoli?

Fantastyczna opowieść drogi, pełna miejsc i istot jak ze snów. Drogi tej nie można przejść bez podjęcia trudnych decyzji, a te odkrywają prawdziwy charakter bohaterów. Legendy okazują się realne, a zmysły mogą zwieść na manowce, zaś źle ulokowane zaufanie oznacza kres...

Jedno jest pewne: stojąc na krawędzi można zawrócić, ale kiedy zrobi się krok w przepaść, nie ma odwrotu.Fragmenty i cytaty z książki Zaufać wrogowi K. Goldman i P. HermanKsiążka Zaufać wrogowi K. Goldman i P. Herman – wizualizacja
Zamów książkę Zaufać wrogowi K. Goldman i P. Herman – księgarnie i sklepy

Recenzje, opinie i oceny o książce Zaufać wrogowi K. Goldman i P. Herman